Blog-KosmetykiBrak komentarzy

Kultowa linia rozświetlających kosmetyków Becca w końcu dostępna w Polsce. Wszystkie na to czekałyśmy! Do kupienia jest w Sephorze – stacjonarnie i przez internet.

Najlepsi makijażyści i rzesze zachodnich blogerek to nie jedyni fani marki Becca. Wśród nich znajdują się takie gwiazdy, jak m.in. Cameron Diaz, Kylie Monogue, Naomi Campbell i Reese Witherspoon. O działaniu kosmetyków na własnej skórze będą mogły przekonać się kobiety w Polsce. Pytanie, czy podzielą opinię swoich zachodnich koleżanek?

Idealna i promienna skora to marzenie każdej kobiety. Do takich wniosków doszła założycielka firmy Rebecca Morrie William, która nie mogą znaleźć „idealnego podkładu” postanowiła sama taki stworzył. Tak wyglądały początki marki Becca. Stworzona linia kosmetyków jest więc wynikiem pasji i doświadczenia. Być może dlatego jest tak bardzo zachwalana przez makijażowych specjalistów.

W swoim credo firma pisze:

Nie mówimy, jak masz wyglądać, w jaki sposób się malować. Uważamy, że każda kobieta podkreśla swoją urodę i wewnętrzne piękno na swój sposób. Dla nas największym źródłem inspiracji jest światło. To wokół niego tworzymy wszystkie produkty do makijażu. Rozświetlanie skóry stało się naszym znakiem rozpoznawczym, a my ekspertami w tej dziedzinie. Najważniejszym punktem odniesienia jest u nas jednolita, rozświetlona, zdrowa cera, która sama w sobie jest ozdobą.

Kosmetyki dostępne są na wyłączność w perfumeriach Sephora. Wybór jest bardzo duży – od produktów cieszących się największą popularnością na całym świecie po dopiero zyskujące na popularności. Ceny oscylują w granicach 100-200 zł. Dla nas to jedna z marek nr 1. Przekonaj się sama!

Oferta Sephory tutaj

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz