Blog-SeksBrak komentarzy

Ta pozornie obiegowa opinia ma bardzo wiele wspólnego z prawdą. Kobieta szczyt możliwości erotycznych zyskuje pomiędzy 35-50 rokiem życia. Oczywiście każda z nas jest inna i ma różne potrzeby i temperament. Dla części kobiet najlepszy seks będzie po 30-tym roku życia, dla innych najintensywniejsze doznania erotyczne przyjdą po 40-stce. Niemniej za szczyt seksualnych potrzeb rośnie wraz z wiekiem i słabnie dopiero w okresie wchodzenia w menopauzę. Swoje piętno odciska spadek hormonów płciowych.

Dlaczego zatem seks najlepiej smakuje dla kobiet 30+?

1. Znasz swoje ciało oraz potrzeby.

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co przynosi ci największą przyjemność. Wiesz także, jak rozpalić faceta. Nie idziesz na pozorne kompromisy a jednostronna orgia zmysłów ciebie nie satysfakcjonuje. Dawno pozbyłaś się nieśmiałości, nie rumienisz się słysząc słowo „seks”. Chcesz dochodzić i bynajmniej nie do ściany.
2. Dawno nauczyłaś się oddzielać fikcję od rzeczywistości.

Seks pokazywany w filmie nie ma nic wspólnego z prawdziwymi uniesieniami. Niestety w dzisiejszych czasach wiedzę o zbliżeniu czerpie się z filmów porno. Akrobacje, wygibasy oraz jednoczesny orgazm mają się nijak do rzeczywistości. Zdajesz sobie sprawę z tego, że facet nie zawsze wchodzi do sypialni z poniesionym mieczem a wspólna zabawa jest nieidealna i często bardzo zabawna.
3. Wiesz, że ciało nie zawsze jest idealne, ale nie ma to wpływu na przyjemność czerpaną z seksu.

Idealna sylwetka nie równa się satysfakcja w łóżku. Liczy się coś więcej. Trochę cellulitu, fałdka więcej, okrągłe uda nie sprawiają, że czujesz fałszywy wstyd. Wręcz przeciwnie – zebrane doświadczenie nauczyło cię akceptacji siebie.
4. Seks zaczyna się w głowie.

Szpilki i pończochy to tylko element gry. Zdajesz sobie sprawę z faktu, że lepiej podgrzewa atmosferę dwuznaczność, spojrzenie i uwodzenie.
5. Krowa, która dużo ryczy, daje mało mleka.

Nie przejmujesz się internetowymi poradnikami seksu, nie chcesz słyszeć o Seksmasterce, nie porównujesz się do innych. W seksie nie konkurujesz z nim, dlatego osiągasz pełną satysfakcję. Chodzisz do łóżka, bo masz na to ochotę.
6. Nie wstydzisz się utraty kontroli w łóżku.

Oddajesz się w pełni rozkoszy i otwierasz na orgazm. Czujesz go całym ciałem. Seks zaczyna się w głowie, ale morka jesteś naprawdę.

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz