Chcę sobie pofarbować włosy , ale czy będąc w ciąży mogę ?

Jest od 3 miesięcy w ciąży i chciałabym zmienić kolor włosów na ciemniejszy , żeby poważniej wyglądać . Jeszcze nigdy nie miałam tego typu dylematu . Jak było u Was dziewczyny ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Nikolaa . W tej chwili farby do włosów są na prawdę tak świetne , że nie ma problemu z farbowaniem nawet w ciąży . Trzeba pamiętać jednak , że wybierając farbę zwracajmy uwagę czy w składzie są produkty ziołowe , bo jeśli tak to nie ma problemu . Ja będąc w ciąży farbowałam 2 razy i nic się nie stało . Mam przekonanie do Henna Khadi Czarna jest zrobiona wyłącznie z produktów ziołowych i dzięki temu włosy piękny wygląd , super połysk oraz  ta farba sprawia , że włosy nabierają super objętości . Kupuję za 35 zł . Warto spróbować

 

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Również się zastanawiałam nad farbowaniem i się odważyłam , ale zapytałam się w aptece  czy jest farba która nie będzie miała wpływu na ciążę . Dowiedziałam się również , że nie tylko powinno się zwracać uwagi na to czy jest ziołowa , ale również czy ma certyfikat . Od tego czasu zaczęłam używać Ziołowej Farby z Henną o kolorze ciemny brąz  która jest w 100 %  ekologiczna . Zapobiega jakichkolwiek uczuleniom i nie niszczą włosów , a cena jak na tak dobry produkt 27 zł to nie dużo patrząc na efekty i skuteczność .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Super , że teraz są tak dobre  farby , że można mieć farbowane włosy kiedy chcesz .  Wybrałam farbę Schwarzkopt Syoss Oleo  Intense  jest bez amoniaku .  Kolor się szybko nie spłukuje i włosy są pełne blasku i widocznie odżywione .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Ja nawet się nigdy nie zastanawiałam , czy podczas ciąży można włosy farbować . Po prostu to robiłam , ale od kiedy pamiętam to zawsze wybierałam produkty naturalne . Wybrałam farbę Biokap  Nutricolor Seria Zielona Delicato dzięki której włosy się nie niszczą ,mają drozy i lśniący wygląd i mogą jej używać kobiety z alergią .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Ja od kilku lat stosuję farbę  Biokap Nutricolor . W jej składzie jest wyciąg wierzby dzięki czemu włosy są mocne , miękkie i lśniące , a  dzięki olejkowi argonowemu  nie mamy żadnych alergii i stanów zapalnych skóry głowy . Ostatnio farbowałam włosy miesiąc temu , a również jestem w ciąży i zostało mi tylko 2 tygodnie do terminu .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.