Co waszym zdaniem jest lepsze do utwardzania paznokci lampa Led czy Uv ?

Chcę sobie kupić lampę do paznokci , bo już i tak wydałam za dużo na kosmetyczkę i wolę sobie robić to sama w domu . Szkoda , że wtedy jak miałam robione paznokcie nie zapytałam się tej kosmetyczki jaką lampę poleca .

Zapytał w Wrzesień 21, 2017 w Paznokcie.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Katy. Ja zakupiłam sobie 2 miesiące temu lampę Uv  EMG z wysuwanym spodem  i jestem zadowolona . Sprawdza się ona zarówno do pedicure jak i manicure . Lampa dzięki lustrzanemu wnętrzu szybciej utwardza paznokcie a koszt jest moim zdaniem niski , bo jedyne 69 zł . Jest to mniej niż płaciłam za wizytę i zrobienie paznokci u kosmetyczki , bo rachunek wynosił ok 90 zł za jedną wizytę .

Odpowiedział w Wrzesień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Jak dla mnie rewelacyjnie sprawdza się lampa ledowa CCFL Diamond . Świetnie się sprawdza jeśli chodzi o utwardzanie żeli i lakierów hybrydowych . Dzięki technologii ledowej czas wykonania skraca się do 4 razy . Również spód się odczepia i dzięki temu dzięki jednemu urządzeniu można robić zarówno manicure jak i pedicure . Koszt lampy również nie jest bardzo wysoki , bo kosztuje 139 zł . Polecam 

Odpowiedział w Wrzesień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Moim wyborem jest lampa ledowa Eco o kolorze białym . Posiada 21 diod dzięki nim świetnie stylizuje zarówno lakiery hybrydowe jak i żele . Technologia zapewnia trwałe i równe utwardzenie dzięki posiadaniu 3 czasów utwardzania . Fajną rzeczą jest również , że zapamiętuje ostatnią moc na jakiej była ustawiona . Cena może niektórych zniechęcić  , bo koszt to 179 zł , ale moim zdaniem warto zainwestować w coś porządnego . 

Odpowiedział w Wrzesień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka .Długo szukałam odpowiedniej , ale w końcu trafiłam na bezprzewodową lampę Led o mocy 9 W . Jest to lampa przeznaczona do lakierów hybrydowych i żeli ledowych . Dzięki akumulatorkowi możemy bez obaw pracować godzinę bez ładowania . Świetnie się sprawdza w podróży . Posiada również timer na 30 lub 60 sekund . Koszt tak dobrego urządzenia to 189 zł , ale jak dla mnie za takie pieniądze to świetny produkt .

Odpowiedział w Wrzesień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Mój wybór padł na lampę Uv 36 W o kolorze białym . Byłam u koleżanki która właśnie posiada taką . Zrobiła mi paznokcie i wyglądały super .  Posiada 4 świetlówki oraz metalowy odbłyśnik który zapewnia równe rozproszenie światła ultrafioletowego . Od czasu kiedy mam tę właśnie lampę zapomniałam jak wygląda wizyta u kosmetyczki . Moim zdaniem warto zainwestować 115 zł , bo takie zabiegi kosztują o wiele więcej .

Odpowiedział w Wrzesień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.