Ćwiczyć z Chodakowską?

Słyszałam różne opinie na temat ćwiczeń z Chodakowską. Ona ma bardzo ładnie wyrzeźbione ciało, ale wiadomo ćwiczy już od lat. Nie jestem gruba, chciałabym tylko ujędrnić swoje ciało. Niektórzy mówią, że te ćwiczenia nic nie dają, że tylko boli ich po nich kręgosłup i stawy. Jeszcze inne czepiają się jej nudnawej narracji i przesłodzenia ( i twarzy haha), ale to już jest kwestia gustu i może lepiej w to nie wnikać. Chodzi mi raczej o rzeczywiste efekty. Na pewno któraś z was ćwiczyła z Ewką, podzielcie się ;)!

Dodaj komentarz
7 Odpowiedź(i)

Osobiście próbowałam jej skalpela, ale szczerze powiem, że bardzo szybko się znudziłam. Jakoś tak bez siły ona mówi, nie zachęca mnie. Może to nie jest żaden konkretny argument, no ale żeby jednak ćwiczyć regularnie to ktoś musi cię pociągać, ciężko ćwiczyć bez zapału…

Odpowiedział w Wrzesień 16, 2016.
Dodaj komentarz

Mnie tam ona jak najbardziej przekonuje. Jest uśmiechnięta i urocza. Uważam też, że jej ćwiczenia dobrze działają na moje ciało, czuję się po nich pełna energii!

Odpowiedział w Wrzesień 16, 2016.
Dodaj komentarz

Ja UWIELBIAM jej ćwiczenia! Po dwóch miesiącach robienia ćwiczeń schudłam aż 5 cm w talii i 3 cm w każdym udzie! Moim zdaniem kopletna rewelacja i olśnienie!!!

Odpowiedział w Wrzesień 16, 2016.
Dodaj komentarz

Jej ćwiczenia są niebezpieczne… sama często nie pokazuje jak dokładnie coś wykonać i można sobie zrobić dużą krzywdę. Do tego rusza się jak kłoda. 

Odpowiedział w Wrzesień 16, 2016.

racja, racja! gdyby te ćwiczenia wykonywały kobiety, które znają się trochę na ćwiczenia to same umiałyby korygować jakieś ewentualne błędy, ale w duuuużej większości są to panie które nie mają pojęcia o prawidłowym układaniu ciała podczas ćwiczeń. myślą że wystarczy się tylko dużo ruszać, a będą zdrowe, a mogą tylko narobic sobie problemów!

w Wrzesień 16, 2016.
Dodaj komentarz

Kobieta robi super dużo po to żeby ruszyć twój tyłek z kanapy, uważam że jej ćwiczenia sa naprawdę super. Nic mne nigdy nie bolało, porządnie można się zmęczyć a efekty na prawdę widać. Ciałko jest wyrzeźbione i jędrne. Nie wiem czemu niektórzy mają z nią taki problem. Może to po prostu zazdrość 😉

Odpowiedział w Wrzesień 16, 2016.
Dodaj komentarz

Rety a skąd aż tyle negatywnych opinii ;o? Przecież praktycznie takie same ćwiczenia robi się na jakiś aerobikach i innych zajęciach i wtedy nikt nie marudzi i jest super. To są normalne, fajne ćwiczenia! Robię je w domu, bo doszłam do wniosku że skoro wszystko wygląda tak samo to mogę chociaż nie wydawać co miesiąc pieniędzy na karnet! ;p Problemów zdrowotnych to chyba można sobie narobić jak się po prostu zbyt dużo ćwiczy i przeciąża organizm, czego pewnie próbowało wiele otyłych pań, aby zdążyć schudnąć w dwa tygodnie przed wakacjami, albo jakimś weselem….

Odpowiedział w Wrzesień 16, 2016.
Dodaj komentarz

w gazetce promocyjnej dla Biedronki widziałam jakąś książkę z Chodakowską na okładce, ale nie miałam czasu się przyjrzeć. myślicie że jej książki są dostępne w takiej zwykłej Biedronce?

Odpowiedział w Styczeń 11, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.