Czy farbowanie szkodzi włosom?

Moje włosy nie są w najlepszej formie, ale jeszcze nigdy ich nie malowałam. Waham się czy farba nie zaszkodzi im. Jeśli mieliście jakieś doświadczenie to proszę o komentarz.

Zapytał w Sierpień 10, 2017 w Kosmetyki.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Julus. Ja malowałam włosy regularnie aż do momentu kiedy zaczęły mi wypadać włosy i to bardzo intensywnie. Zaczęłam brać duże dawki biotebalu nacierałam włosy olejkiem  i używałam kilku gatunków odżywek. Gdybym mogła cofnąć czas nie zaczęłabym farbować włosów, ale człowiek uczy się na błędach.

Odpowiedział w Sierpień 10, 2017.
Dodaj komentarz

Ja nawet sobie nie zdawałam sprawy jak farbowanie szkodzi włosom. Moje włosy wyglądają jak siano łamią się i są tak po rozdwajane. Teraz  jestem na diecie i kładę nacisk na takie produkty jak ; ryby tłuste morskie które zawierają dużo kwasów omega 3 i witaminę B 12 oraz żelazo dzięki temu włosy odzyskują piękny połysk. Jeszcze długa droga prze demną, ale mimo tego chcę je doprowadzić do normalnego stanu.

Odpowiedział w Sierpień 10, 2017.
Dodaj komentarz

Ja również sobie zniszczyłam włosy strasznie. Kiedy je myłam zawsze na szczotce pozostawało ich bardzo  dużo. Również zaczęłam  jeść dużo surówek i  owoców. Postawiłam na ciemnozielone warzywa takie jak; brokuł, zielona fasola i sałata mają najwięcej witaminy A i C. Kurczak jest dobrym  rozwiązaniem na łamliwość włosów zawiera wysoką dawkę protein i źródła witaminy B. Ważnym produktem jest jajko gdyż w nim jest duża dawka biotyny, protein i witaminy B 12 dzięki tym składnikom włosy będą lśniące. Od miesiąca staram się jeść dużo tych produktów i troszkę się poprawiło, ale tak jak ze wszystkim  trzeba czasu.                         

Odpowiedział w Sierpień 10, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny. Ja farbowałam tylko 3 razy i teraz nie mogę sobie poradzić z doprowadzeniem do normalności. Pomimo, że obcinałam je już dwa razy jeszcze nie jestem zadowolona z efektu. Fryzjerka doradził mi zażywanie  Biotebalu jest tam składnik biotyny dzięki któremu włosy są lśniące.

Odpowiedział w Sierpień 10, 2017.
Dodaj komentarz

Od około roku nie mogę sobie poradzić z wypadaniem i łamliwością. Malowałam w gabinecie fryzjerskim byłam pewna, że będzie ok i nie będę miała żadnych problemów. Fryzjerka również nie wspomniała a powinna, bo wtedy bym może się nie zdecydowała. Teraz nie tylko nacisk kładę na warzywa jem ich o wiele więcej, ale również zażywam duże dawki biotyny. Czekam z niecierpliwością na poprawę  wyglądu włosów. Wiem, że na pewno teraz się nie zdecyduję a jak chcesz   mieć takie przeżycia jak my to spróbuj Julus.

Odpowiedział w Sierpień 10, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.