Czy henna brwi i rzęs nie szkodzi im ?

Widząc na ulicy  dziewczyny które mają hennę to mi się strasznie podoba , ale jednocześnie jakoś nie widzę siebie tak wymalowanej 

Zapytał w Wrzesień 27, 2017 w Makijaż.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Benito . Tak na dobrą sprawę to kto by się tym miał przejmować liczy się efekt . Dzięki  hennie wyraz naszych oczu i brwi są bardzo dobrze widoczne . To sprawia , że każda z nas czuje się pięknie i wyjątkowo . Jeśli chodzi o Twoje pytanie to są odżywki do brwi i rzęs po hennie więc nie ma z tym problemu . Powinnaś spróbować przynajmniej raz i dopiero byś wiedziała na 100 % czy Tobie to odpowiada.

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Witam . Moi  zdaniem i po obserwacji widzę , że owszem po zabiegu są słabsze , ale jednocześnie mi kosmetyczka nakłada żel na wzmocnienie i dzięki temu jeszcze wszystkich nie straciłam . Teraz nie wyobrażam sobie jak mogłabym chodzić bez zrobionych rzęs i brwi . Polecam a kosmetyczka na pewno da Ci kosmetyk na wzmocnienie .

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka Benito . Ja również postanowiłam poprawić sobie urodę , ale niestety nie był to zabieg dla mnie . Okazało się , że mam alergie i moja skóra była tak bardzo zaczerwieniona , że nawet kosmetyczka się przestraszyła . Teraz wiem , ze nie każdy robić  hennę i moim zdaniem powinno się upewnić czy się nie ma alergii .

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Dobre pytanie , ale powinno brzmieć ile osób straciło wzrok . Tak bardzo chciałam mieć ładne rzęsy i brwi . Więc się zapisałam na wizytę i strasznie to przeżyłam . Henna zaczęła palić mi oczy a potem skórę wokół . To było straszne przeżycie o mało co nie straciłabym wzroku  . To cud , że natychmiast znalazłam się w szpitalu i lekarze mi pomogli . Jeśli Benito miałaś jeszcze nadzieję , że fajnie jest poprawić urodę henną to nie rób tego .

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Hej . Tego czy jest szkodliwa to się nie przekonałam ,tylko teraz żałuję z takiego wyboru . Tydzień wcześniej moja siostra była i wszystko się udało . Chyba jestem pechowa , bo mam tak zrobione , że przez trzy  tygodnie nie wyjdę na ulicę . Mój wygląd jest nieudolny i sztuczny i tak wyglądała moja przygoda z malowaniem henną .

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.