Czy sex tylko kiedy on chce jest ok ?

Zastanawiam się nad tym związkiem czy on w ogóle ma sens i kiedy go zakończyć . Dla mnie to jest bardzo dziwne jeśli chodzi o fakt , że kochamy się wtedy jak on chce , ale kiedy ja mam ochotę to się wykręca . Zawsze jest  zmęczony , albo mówi on chętnie tylko jest problem  jego trzeba go obudzić i się śmieje . Strasznie mnie to drażni , bo moja koleżanka kiedyś mi powiedziała , że on mnie zauważa jak zależy mu na sexie . Taka sytuacja mnie denerwuje i      muszę coś z tym zrobić , ale nie co . Jakie macie rozwiązanie takiej sytuacji ?

Zapytał w Wrzesień 25, 2017 w Seks.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Cina . Jasne , że to nie jest ok . Dla mnie to jest niezrozumiałe jak można być takim dupkiem i myśleć tylko o sobie . Jeśli chodzi o mnie to gdyby to w moim związku się pojawiło to sądzę , że nie pozwoliłabym się mu dotknąć . Moim zdaniem to teraz wygląda jakby miał kobietę od sexu i pewnie on teraz tak myśli . Nie wiem co zrobisz , ale zastanów się i  spróbuj jeszcze z nim porozmawiać możliwe , że zrozumie . 

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Hej dziewczyny . Jeśli chodzi o te sprawy to często słyszę takie sytuacje . Ja jestem od 3 lat w związku i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji  . Wygląda trochę na to jakby on traktował Cię jako przedmiot który jak mu się chce to używa . Jeśli chodzi o mnie to zapytałaby się go w prost czemu tak jest i , że mi się to nie podoba . 

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć . Nawet nie pomyślałam , że więcej kobiet w związku może  mieć taki problem . Sex w związku moim zdaniem jest bardzo ważny moim zdaniem  to dzięki niemu czujemy się bardziej kochani i tym sposobem mamy silne reakcje z partnerem . Sex świetnie relaksuje i odpręża jak również rozładowuje napięcie seksualne . Moim zdaniem nie rezygnuje się z faceta którego się kocha tylko dla tego , że nie potrafi Cię zaspokoić. Ja porozmawiałabym z nim , że nie podoba mi się takie zachowanie .

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka Cina . Moim zdaniem tak nie powinno być .  Troszkę to rzeczywiście wygląda jakbyś mu była mu potrzebna tylko do tego , ale ja na Twoim miejscu bym na to nie pozwoliła . Już kiedy sytuacja się by powtórzyła 2 raz to chciałabym z nim porozmawiać  co to ma być i dla czego mnie tak traktuje . Myślę , że  rozmowa mogłaby pomóc w rozwiązaniu problemu .

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Jak słucham o takich rzeczach to miałabym ochotę takiemu drzwiami przyciąć . Ja przez dłuższy czas byłam z mężem który od początku mnie tak traktował jak tylko przedmiot do swojego celu , aby on był zadowolony . Potem sobie myślę po co mi facet jak w domu nie potrafi nic zrobić a na dodatek  rzecz która jest bardzo ważna tak do niej podchodził . On jest najważniejszy a inni się nie liczą . 

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.