Czy warto być z dziewczyną która mnie zdradziła?

Jesteśmy z sobą 3 lata.A ja tydzień temu dowiedziałem się,że mnie zdradziła.Sam nie wiem co do niej teraz czuję.Potrzebuję złotego środka na ten problem.

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej Eryku.Trudne pytanie zadałeś.Z tego co zrozumiałam to chcesz żebyśmy Ci konkretnie powiedzieli tak lub nie .Jeśli chodzi o mnie to bym Ci odradziła dalszego związku z nią.Bo jeśli zrobiła to raz to znowu to zrobi już się nie zmieni taka osoba.

Odpowiedział w Maj 16, 2017.
Dodaj komentarz

Witajcie.Moje zdanie jest takie.Jeśli zdradziła go raz to zrobi to jeszcze . Może już było więcej przypadków tylko ,że o jednym się dowiedziałeś.Przykro mi to mówić,ale nie jest warta Twojej uwagi Eryku.Znajdź sobie dziewczynę odpowiednią.

Odpowiedział w Maj 16, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Eryku.Pytanie brzmi czy ją kochasz? Bo jeśli nie to nie ma sensu tego ciągnąć.A teraz jest super okazja jeśli chcesz to zrobić.Ja nigdy bym nie chciała być z chłopakiem który mnie zdradził.Pamiętaj zanim podejmiesz decyzję przemyśl to.

Odpowiedział w Maj 16, 2017.
Dodaj komentarz

Hej wszystkim.Moje zdanie nigdy się nie zmieni i brzmi ono nigdy nie zaufaj kobiecie która Cię zdradziła.W moim życiu miałem taką sytuację i dałem szansę a ona nie potrafiła tego docenić.Mam bardzo złe skojarzenia z tym związane i dla tego odradzam zostaw ją i postaraj się żyć po swojemu i szczęśliwie.

 

Odpowiedział w Maj 16, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim.Chciałabym powiedzieć Erykowi,że nie zawsze osoba która to zrobi raz  będzie zawsze to robić.Wiem co mówię,bo sama przez to przechodziłam.Zdradziłam swojego narzeczonego sama nie wiem dla czego.Już nigdy nie zrobię takiej rzeczy.Jestem bardzo szczęśliwa,że mój kochany dał mi szansę której nie zaprzepaszczę. Eryku może przemyśl swój wybór i wybacz jej.

Odpowiedział w Maj 16, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.