Czy wybaczylibyście zdradę?

Mój mąż mnie zdradził z moją siostrą. Nie wiem co teraz mam zrobić. Czy mieliście taki przypadek? Chyba mu nie wybaczę, a Wy co byście zrobili na moim miejscu?

Zapytał w Sierpień 8, 2017 w Seks.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Ciężką masz decyzję do podjęcia Julo. Moim zdaniem każdy powinien patrzeć pod swoim kątem na taką sytuacje. Jeśli chodzi o mnie to jeśli bym go na prawdę kochała i zależałoby mi na nim to wybaczyłabym. Pewnie miał chwilę zapomnienia, albo troszkę wypił i efekt jest, a ona wiedziała jak go podejść. Ja bym mu wybaczyła, a z siostrą kontakt bym urwała na zawsze.

Odpowiedział w Sierpień 8, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka. Jeśli o mnie chodzi to tak zrobiłabym to. Moim zdaniem jeśli szuka czegoś u niej, ale pytanie czego? To dałoby mi do myślenia i naprawienia tego czego szukał u siostry. Czasami facet potrzebuje bardziej rozmowy, zrozumienia, ale jeśli miałaś z nim  kiepski kontakt to się nie dziwię. Spróbuj z nim porozmawiać i dowiedzieć się jaka była przyczyna,żeby nie popełnić tego samego błędu. 

Odpowiedział w Sierpień 8, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny. Powiem Wam miałam  podobną   sytuację i wybaczyłam mężowi. Osobą z którą mąż to zrobił była sąsiadka z naprzeciwka. Na początku miałam ochotę ich zabić, ale potem uświadomiłam sobie, że to ze mną jest coś nie tak jeśli zrobił to z nią. Postanowiliśmy szczerze porozmawiać ze sobą powiedzieliśmy sobie trochę przykrości, ale teraz wiem czego oczekuje o demnie. To już rok i powiem Wam, że relacje mamy super.

Odpowiedział w Sierpień 8, 2017.
Dodaj komentarz

Witam. Jesteśmy małżeństwem od 20 lat i przeszliśmy to na początku gdzieś tak rok po ślubie. Wahałam się co mam zrobić, ale wybaczyłam i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i wydaje mi się, że już nic i nikt nam nie przeszkadzał. Jula może Ty również powinnaś dać mu szansę spróbuj nic nie tracisz a możesz zyskać.

Odpowiedział w Sierpień 8, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny.Jeśli chodzi o mnie to na pewno nie było by przebaczenia. Nawet minuty bym nie czekała tylko od razu do kochanki nie idzie. Nawet nie chciałabym słyszeć jego tłumaczeń i przepraszania. Bym go zostawiła w skarpetkach tak jak to robią inne.Najgorzej tylko szkoda mi dzieci,bo one inaczej to odbierają.Każdy podejmuje decyzje za które będzie odpowiadał i myślę, że podjęcie takiej decyzji będzie wymagało troszkę czasu a nie pod wpływem impulsu.

Odpowiedział w Sierpień 8, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.