Czy wyjść za rozwodnika ?

Jesteśmy w związku od 3 lat i kilka dni temu mi się oświadczył , ale jest po rozwodzie i ma 2 dzieci które mnie nie tolerują . Jaką podjąć decyzję ?

Zapytał w Wrzesień 26, 2017 w Ślub.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Zosiu . Masz trudną decyzję do podjęcia która będzie już Waszą przyszłością . Jeśli chodzi o mnie to na pewno bym tego nie zrobiła . Jeszcze słyszę , że ma 2 dzieci które Cię nie akceptują nie wiem jak dasz sobie radę . Ja na swoim przykładzie wiem , że to nie wychodzi jeśli facet ma dzieci małe czy już dorosłe . U nas było dobrze 3 lata potem zjawiła się córeczka z dzieckiem , bo nie miała gdzie mieszkać i tatuś przygarnął . Tak więc ja wolałam odejść z ich życia .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Mam nadzieję , że tego nie zrobisz Zosiu . Twoje życie byłoby bezsensowne . Znam kilka takich związków , że facet nawet miał przy sobie dzieci i po ślubie relacje ludzi którzy się kochali się zupełnie odmieniły . Nawet podam Ci przykład mojej siostry która była najszczęśliwszą osobą jak wychodziła za mąż , ale sielanka nie trwała długo . Ich córka zniszczyła małżeństwo tylko dla tego , że tatuś zajmował się cały czas swoją żoną a ona była na drugim planie . Ciągłe telefony , listy , podrzucanie różnych rzeczy na podwórko , ale najgorszą rzeczą było przyprowadzenie swojej koleżanki która powiedziała , że ma romans z jej mężem . Siostra stwierdziła , że mimo kocha męża nie może się tak poświęcać .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Ja w swoim życiu byłam 2 razy mężatką . Pierwszym razem  wyszłam za rozwodnika właśnie i to była straszna pomyłka przez którą miałam tylko same długi i problemy . On również miał 1 dziecko , ale nie płacił alimentów i różnego rodzaju długi które płaciłam . Za jakieś trzy lata złożyłam pozew o rozwód  i na szczęście się uwolniłam od niego i jego długów . Tak więc pamiętać trzeba o sprawdzaniu czy ma ktoś długi , bo przejdą na Ciebie jeśli nie będziecie mieli intercyzy .  

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Witam dziewczyny . Po komentarzach widzę , że miałyście do czynienia z fajnymi rozwodnikami . Ja od dziecka miałam wpajane , że nigdy się nie wychodzi za rozwodnika i bardzo starego kawalera . Tylko jak to w życiu bywa zakazany owoc smakuje najlepiej i tak było w moim przypadku . W wieku 18 lat wyszłam za rozwodnika o 20 lat starszego z 3 dziećmi na karku . Na początku nie zdawałam sobie sprawy , że to tak będzie wyglądało i cała trójka się zwali  do nas . Miał 3 synów , ale również byli nie do zniesienia a mąż zamiast za mną stać to nigdy nie przyznał mi racji . Mieszkałam z nimi rok i się wyprowadziłam do rodziców.

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Z mojego doświadczenia jestem przekonana , że nie warto wchodzić w związek z rozwodnikiem a już szczególnie jak ma dzieci . W moim przypadku tak było . Tylko jak zaczęliśmy się spotykać to powiedział mi , że ma dziecka i zapewnił , że nie ma problemu z alimentami ani żadnych długów  . Zaczęliśmy mieszkać razem , a po roku był już ślub . Po około miesiącu komornik wszedł mi na konto i zaczęły się problemy . Nie czekając złożyłam sprawę o rozwód , bo nie mogłam pozwolić żeby jego długi przechodziły na mnie .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.