Czy wyjście za mąż bez miłości ma sens?

Jestem już z moim narzeczonym 3 lata i pyta się kiedy pójdziemy do urzędu złożyć papiery potrzebne do ślubu,ale ja tak na prawdę go nie kocham i nie chcę za niego wychodzić.

Zapytał w Lipiec 26, 2017 w Ślub.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hejka Dorro. Powiem Ci tak na pewno ja bym takiej rzeczy nie zrobił,bo to ma byś związek na całe życie a nie jak się znudzi to idę do innego ,albo innej. Zaczął bym od tego,że jak można z kimś być i go nie kochając to głupie. Ja nigdy bym nie zrobił tego żadnej kobiecie i nie wyobrażam sobie kiedy ja nie jestem pewny czy ją kocham a mimo to z nią jestem. Moim zdaniem jeśli nic do niego nie czujesz po prostu go zostaw.

Odpowiedział w Lipiec 26, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim, Nie wierzę w to co czytam,co Ty dziewucho wyprawiasz bawisz się czyimiś uczuciami. Jeśli go nie kochasz powiedz to mu,może jeszcze sobie ułoży życie z inną kobietą i będzie szczęśliwy. Takim sposobem to nie będziesz również szczęśliwa tylko zatruwasz życie jemu i sobie.

Odpowiedział w Lipiec 26, 2017.
Dodaj komentarz

Moi zdaniem nie ma żadnego sensu,bo potem będziesz żałować decyzji i Twoje życie zamiast w miłość zamieni się w okropność. Wiem co mówię,bo sama popełniłam ten błąd i płacę za niego cale życie. Ja wiem jakie to okropne uczucie kiedy wiesz,że ktoś Cię kocha a Ty  nie możesz tego odwzajemnić.Tylko nikt się nie powinien obwiniać,bo czasami tak jest po prostu nie mamy wpływu na pewne  rzeczy.

Odpowiedział w Lipiec 26, 2017.
Dodaj komentarz

 Cześć wszystkim. Ja jestem przeciwny małżeństwa z przymusu lub przyzwyczajenia. Jeśli się kogoś nie kocha to po co z nim być? Tak wiem dużo ludzi są z sobą dla kasy,kariery lub dzieci a moje zdanie jest takie ,że takie rzeczy nie powinny się wydarzyć. Na miejscu Dorry powiedziałbym  mu o tym a może on czuje to samo tylko nie chce Cię ranić.

Odpowiedział w Lipiec 26, 2017.
Dodaj komentarz

Witam. Jeśli chodzi o moje zdanie to czasami jest tak,że na początku nic nie czujemy do osoby z którą jesteśmy kilka lat,ale po ślubie to się zmienia. Może warto spróbować i się przekonać jak będzie w tym przypadku. Nawet mam przykład swoich rodziców gdzie wzięli tylko ślub ze względu na mnie, a teraz są najszczęśliwszymi ludźmi na świecie .Zawsze powtarzają,że dzięki mnie połączyło ich tak głębokie uczucie.

Odpowiedział w Lipiec 26, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.