Czy związywanie włosów frotkami lub gumkami niszczy je ?

Często moje włosy są spięte gumką  albo frotką . Zastanawiam się czy dobrze robię i czy z tego powodu bardziej się nie niszczą ? Podzielcie się z Waszą  opinią jeśli macie wiedzę , na  ten temat .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej . Ja do niedawna również nie zdawałam sobie sprawy jak frotki i gumki mogą szkodzić naszym włosom . Za każdym używaniem frotki miałam tak dużo włosów w niej , ale pomyślałam naturalne , że wypadają . Jednak zauważyłam , że moja siostra nie używa nic do spinania włosów i są całkiem inne . Wtedy się dowiedziałam , że w upiętych włosach frotka je wyrywa włosy się niszczą i wypadają . Jeśli teraz muszę spiąć to staram się wybierać bardzo szeroką frotkę i luźno wiązać włosy , ale nie dłużej jak 3 godz dziennie .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Marzenko . Oczywiście , że związywanie włosów to nic dobrego dla włosów osłabia je i niszczy  , a gorszą rzeczą jest uszkodzenie cebulek które są częstą przyczyną  związanych zębów . Ja również nie zdawałam sobie sprawy , że taka mała rzecz , a tak może szkodzić włosom .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Moi zdaniem powinno się zakazać takich produktów które szkodzą tak jak jest w tym przypadku . Ja jeszcze gorzej robiłam , bo wiązałam włosy recepturkami . a potem dziwiłam się dlaczego mam takie zniszczone włosy pomimo iż używam dobrych kosmetyków do pielęgnacji .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Ja od dawna nie stosuję zwykłych frotek do włosów Twistband  . Są to gumki do włosów które w ogóle nie niszczą włosów nie posiadają ostrych i twardych elementów . Są bardzo elastyczne i nie szarpią kosmetyków . Od kiedy zaczęłam używać frotek Twistband rzadziej chodzę do fryzjera .

 

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Nie wiem dlaczego w ogóle jeszcze są produkowane frotki które tak szkodzą włosom . Ja również długo używałam zwykłych które wyrywały i  były bardzo szkodliwe dla moich włosów , ale od czasu kiedy zaczęłam używać sprężynek Inter -Vion , Fluo  które zakupiłam w ROSSMANIE i to właśnie one są najlepsze i bardzo opłacalne cenowo , bo koszt 2 sztuk kosztuje jedyne 7 zł 99 gr .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.