Ile powinien trwać sex?

Mój facet jak się kochamy dochodzi bardzo szybko. Nie wprowadza gry wstępnej  tylko zrobi sobie dobrze i na tym kończy. Ja już jestem zmęczona takim sexem,bo wydaje mi się,że jemu nie zależy na mnie tylko na sobie.

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witaj Monisiu. To rzeczywiście masz nie ciekawie,bo zaspokajać tylko siebie. U nas w związku wygląda to całkiem inaczej dbamy o to aby każde z nas było szczęśliwe. Ja dbam o partnera a on o mnie. Ja  na Twoim miejscu porozmawiałabym z nim,że nie lubisz takiej sytuacji i chciałabyś to zmienić.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny. Z tego co pisze Monia to nie zazdroszczę jej takiego sexu. Nasz wygląda super i dość długo. Partner zawsze próbuje robić romantyczną atmosferę zanim zaczniemy się kochać najpierw gra wstępna trwa około 15  minut. Ja zawsze staram się aby był zadowolony i nie pomyślał,że go wykorzystuję.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Monisiu. Trochę nietypowe pytanie zadałaś. Ja nigdy się nad tym nie zastanawiałam,bo dla mnie sprawą oczywistą jest,że to powinno trwać dość długo,ale również znam kilka koleżanek które narzekają na partnerów,że zrobi sobie dobrze i idzie spać. Gdyby tak wyglądało w moim związku to na pewno nie chciał tego robić.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka wszystkim. Wiem co znaczy taka sytuacja sama doświadczałam przez kilka lat,ale postanowiłam coś zmienić i zaprowadziłam męża do Sex Szopu i powiem Wam nasze życie seksualne się poprawiło. Kupiliśmy kilka akcesoriów i jesteśmy tak zadowoleni,że robimy czasami po 2 razy dziennie.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Hej dziewczyny. Nie wiem jak Wy ,ale ja na pewno nie chciałabym się kochać już po pierwszym razie gdyby takie sytuacja miała miejsce. Oczywiście powiedziałabym mu,że nie tego oczekiwałam i następnym razem niech się bardziej postara. Jeśli za drugim razem nie poskutkuje to nie ma sensu się męczyć. Teraz są dostępne takie przyrządy do tych spraw,że będziesz miała 100 razy lepsze doznania niż z partnerem. Polecam spróbować takie rozwiązanie.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.