Jaka jest Wasza opinia na temat kosmetyków naturalnych ?

Dużo się słyszy na temat naturalnych kosmetyków , ale czy na prawdę są tak dobre . Mam ochotę wypróbować , ale nie wiem czy to nie tylko wydatek większych pieniędzy . 

Zapytał w Wrzesień 27, 2017 w Kosmetyki.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . Jeśli chodzi o te  kosmetyki to powiem Ci , że są naprawdę godne polecenia . Wcześniej używając zwykłych mydeł , szamponów i odżywek ciągle miałam uczulenie  i bez wizyty u dermatologa się nie obyło . Podam Ci jeden przykład używając szamponu Bio Alphanova Bebe moje włosy odzyskały bardzo dobrą kondycję . Jest on przeciwzapalny , regenerujący i bakteriobójczy . Dzięki nagietkowi łagodzi i nawilża . To tylko jeden kosmetyk który używam na naturalnej bazie . Prawdą jest również , że cena za 200 ml to 32 zł 15 gr wiem , że cena może odstraszać z porównaniu z innymi szamponami .

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Jesteśmy z mężem alergikami . Jeśli ktoś wiem jak to działa to dobrze , ale po sobie widzę jak moje ciało reaguje na naturalne kosmetyki,  a jak było wcześniej . Używając kosmetyków z supermarketów ciągle wysypki i leczenie . Wiem , że cena jest wysoka tylko za jakość zawsze się płaci tak zawsze było . Ja z mężem wychodzimy z założenia , że lepiej mieć jeden kosmetyk super niż kilka do niczego za które również płacę nie tak mało .

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Ja od kąt trafiłam na sklep z naturalnym kosmetykami , to tylko tam zaopatruję się w kosmetyki . Od dawna miałam problem z włosami nie mogłam doprowadzić do normalnego wyglądu , bo były matowe , wypadały i szybko się przetłuszczały . Będąc w sklepie zauważyłam maskę do włosów z receptury Babuszki Agafii drożdżowo -pobudzającą wrost włosów . Postanowiłam ją kupić , gdyż nawet cena zachęcała 9 zł 99 gr to nie wielki wydatek , ale efekt jest super nigdy bym nie pomyślała . Maska świetnie przyśpiesza wzrost włosów , wzmacnia , regeneruje i zapobiega wypadaniu . 

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Witam . Moim zdaniem kosmetyki naturalne to dobre rozwiązanie . Posiadają , tylko naturalne ekstrakty z olejków , wosków , masła wytwarzanych z roślin i zwierząt . Plusem jest lepsze wchłanianie i przyswajanie takich kosmetyków jest o wiele szybsze .

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Moje zdanie jest takie , że nie powinno się wymyślać takich niby  super Bio . Tak nie jest do końca prawdą , a wiem dokładnie po zastosowaniu na sobie balsamu do ciała naturalnego i okazało się , że mi zaszkodził . Jestem uczulona na ekstrakt z cytryny i nie mogę go używać . W składzie nie pisało o tym tylko potem wyczułam , ale było za późno . Dla mnie minusem jest nie tylko cena , ale również mają krótszy termin użycia . 

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.