Jaki piekarnik polecacie ?

Mam bardzo stary piekarnik . Jest z 80 lat i już nawet nie mogę ciasta w nim upiec , ale chciałabym kupić bardzo dobry i w miarę tani . Czy znajdę coś takiego ?

Zapytał w Wrzesień 26, 2017 w Gotowanie.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . Moim wyborem jest kuchenka kuchenka gazowa  Amica 58GEH2.33ZPPF która kosztuje tanio , ale moim zdaniem wydanie 989 zł się opłaca ze względu na dobrą pracę piekarnika w którym piekąc ciasta nigdy nie mam problemu , że ciasto się przypali tak jak to bywało jak miałam zwykłą na gaz . Dzięki termoobiegowi nie muszę się obawiać , że coś nie wyjdzie a dodatkowym atutem jest grill i zapalarka w pokrętle . Emalia sprawia , że czyszczenie nie sprawia trudności .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Minko . Ja zakupiłam piekarnik Haier CSGF56MEW  i uważam , że jest bardzo dobry jeśli chodzi o pieczenie i grillowanie . Ciasta również się pieką bardzo dobre . Piekarnik jest na gaz i to jest korzystniejsze , bo gaz zawsze jest tańszy tylko grill jest elektryczny . Piekarnik jest nawet duży pojemność wynosi 48 l jest to klasa A  posada minutnik oraz zabezpieczenie przed wypływem gazu . Jest emaliowy i również łatwy w czyszczeniu . Kosztuje jedynie 699 zł to moim zdaniem nie jest cena wysoka .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Moimi ulubioną marką jest Beko mam wszystko tej firmy i jestem zadowolona . Kuchenkę Beko CSS52O20 WD również zakupiłam i jestem zadowolona . Jest ona gazowo – elektryczna posiada zapalarkę w pokrętle , zabezpieczenie przeciw-wypływowe gazu , drzwi są szklane . Pieczenie odbywa się tradycyjnie grzałka jest na dole i ma funkcję grilla . Ważne , że jest to klasa A . Kosztuje 745 zł , ale warto .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Jeśli chodzi o mnie to uważam , że zawsze droższe jest lepsze . Tak również jest w wyborze kuchenki , bo koszt jej to tylko 599 zł . Jest to kuchnia MPM51- KGF-15  Zaletą jest  , że jest cała na gaz , bo na prąd to ciężko by było przy pięcioosobowej rodzinie . Posiada również ruszt a grzałki są na dole i górze , posiada 2 szyby oraz zabezpieczenie przed wypływem gazu i pokryta emalią . Pojemność jest dość duża  , bo 54 litrów . W naszym domu się sprawdza szczególnie jeśli chodzi o pieczenie ciast .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Mój wybór jest chyba najlepszy dzięki zakupowi kuchenki Mastercook mb -8 ex za 699 zł . Posiada w sobie takie funkcje jak : grzanie dolne i górne , opcję rozmnażania potraw , turbo griil i funkcję pizza , programator z wyświetlaczem , ale super sprawą piekarnik który sam się czyści parą wodną , a do tego blachę do rusztu otrzymujemy gratis . Jest to najlepsza kuchenka jaką miałam do tego czasu . Polecam jej zakup .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.