Jakie jest wasze na temat sexu przed ślubem?

Jestem w związku od 2 lat i nie chcę współżyć z moim facetem.Tylko,że on nalega mało tego kiedyś mi powiedział,że jeśli z nim tego nie będę robiła to mnie zostawi.Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Zapytał w Lipiec 27, 2017 w Seks.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej Madzik. Wszystko zależy jak dogadujecie się w życiu. Czy jest między Wami prawdziwe uczucie, albo tak jak inni jesteście ze sobą z przyzwyczajenia. Moim zdaniem sex jest dopełnieniem miłości,ale jeśli nie ma między Wami chemii to raczej nic z tego nie wyjdzie.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny. Moim zdaniem sex powinien być nieodzownym elementem w związku. Ja nie wyobrażam sobie być z kimś i nie kochać się z drugą połówką. Tylko,że czasami ludzie wiążą się z kimś dla wygody,bo mieszkanie,kasa,dobra praca. Również jestem w związku od roku mieszkamy razem i od czasu zamieszkania razem kochamy się regularnie.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

W naszym przypadku to jasne,że bycie ze sobą jest równe kochaniem się nawet dość często. Nie wyobrażam sobie związku który by się opierał bardziej na przyjaźni niż na miłości. Moim zdaniem to jak z kupnem butów trzeba przed kupnem przymierzyć.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Dla mnie to jest niemożliwe robić to przed ślubem. Nie wiem może jestem staroświecka,ale tak mnie wychowali rodzice i tego się trzymam. Zależy mi aby ten pierwszy raz był wyjątkowy i osobą z którą chcę spędzić resztę życia. Stosując tę zasadę teraz jestem szczęśliwą żoną i matką.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Madzik. Jeśli chodzi o mnie to uważam tak samo jak dziewczyny,że sex przed ślubem to norma i trzeba spróbować,a co jeśli potem się rozczarujesz? i to nie będzie takim doznaniem jaki oczekujesz? Miałam męża i również przed ślubem nie chciałam tego robić a potem okazało się,że  to nie to czego oczekuję od partnera w takiej sytuacji. Ja na Twoim miejscu bym spróbowała

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.