Jakie są zalety steppera ?

Postanowiłam o zakupie stepera . Słyszałam , że jest tak świetny i pomaga na zrzucenie kilogramów , ale nie wiem czy to prawda . Czy mieliście styczność z tym urządzeniem lub słyszeliście coś na jego temat .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hejka Wiera . Ja ćwiczę na steperze już około 5 miesięcy i jestem zadowolona z efektu . Moje mięśnie są  wzmocnione a jednocześnie moja kondycja się poprawiła . Tkanka z brzucha się zmniejszyła  a uda zaczęły się wzmacniać i teraz wyglądają one super , a nie tak jak wcześniej wyglądały jak flak .Polecam steper jest świetny na wszystko .

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Witaj Wiero . Moim zdaniem stepper jest dobrym rozwiązaniem dla osób które nie mogą się zdyscyplinować jeśli chodzi o pójście na siłownię . Tak w każdym momencie możesz sobie wyjąć i ćwiczyć . Super pomaga zwalczać  cellulit . Wystarczy go używać codziennie po 10 minut i po miesiącu zauważyłam różnicę jeśli nie używałam steppera . Dobrze  , że go zakupiłam chociaż znajoma mi odradzała mówiła , że steper może spowodować problem z kręgosłupem , ale nic takiego się nie stało . Wydaje mi się , że to powiedziała z zazdrości .

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . To , że stepper ma pozytywny wpływ na zgubienie zbędnych kilogramów jak również można wyrzeźbić sobie sylwetkę ,ale również dowiedziałam się , że świetnie działa na stawy i kolana . Jak byłam na rehabilitacji to powiedziano mi żebym zakupiła i od czasu kiedy ćwiczę widzę rezultaty . Polecam 

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Stepper jest super jeśli chodzi  o ćwiczenie związaną , żeby poprawić kondycję jak również wyszczuplić nogi i uda . Ćwicząc co dziennie po 10 minut po miesiącu zauważyłem różnicę . Tak więc warto ćwiczyć i być zadowolonym z efektu .

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Wiero . Moi zdaniem jest wiele powodów dlaczego powinno się ćwiczyć na stepperze . Ja używam go od miesiąca i już czuję różnicę poprawiła mi się wydolność oddechowo – krążeniowa , mięśnie się wzmocniły oraz już zauważyłam , że około 2 cm zmniejszył mi się obwód w pasie . Tak więc to już za mną przemawia jak również pomocne przy ogólnym zdrowiu .

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.