Macie sprawdzone domowe metody na wzmocnienie włosów ?

Nie wiem co stosować na moje włosy , aby  były błyszczące i odżywione . Stosowałam różne odżywki , ale to nie jest efekt jaki chciałam . Jak Wy sobie radzicie z tym problemem ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witaj Alino . Ja od dwóch lat zapuszczam włosy i wiem jak trudno dobrać dobrą odżywkę lub maseczkę . Od około roku używam domowych sposobów  pielęgnacji włosów i jestem zadowolona . Nigdy bym się nie spodziewała , że miód który na pewno jest w każdym domu tak świetnie może odżywiać włosy . Dwa razy w tygodniu biorę 2 łyżki oliwy i pół szklanki miodu wcieram w mokre włosy i czekam około 20 min . Spłukuję i gotowe . Włosy są super odżywione i pełne blasku .

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Moim sposobem ok kilku lat jest olej , piwo oraz jajko .  Używam do tego pół szklanki oleju , surowe jajko  oraz pół szklanki piwa . Wszystkie składniki mieszam nakładam na umyte włosy i czekam około 15 minut . Po tym czasie opłukuję zimną wodą . Stosuję raz w tygodniu dzięki temu włosy są odżywione nie łamią się tak jak to miało miejsce wcześniej .

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Pewnie będziecie zdziwione , ale ja używam do wzmocnienia włosów jogurtu lub śmietany . Penie w każdym domu są te produkty , a więc nie ma problemu pamiętać o kupnie odżywek które i tak się nie sprawdzały w moim przypadku . Szklankę śmietany lub jogurtu wcieram we włosy czekam około 20 min zmywam ciepłą potem zimą wodą i myję włosy szamponem . Taką odżywkę stosuję 2 razy w tygodniu afekt jest widoczny .

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Moja odżywka do włosów jest chyba najprostsza . Potrzebuję tylko pół szklanek jajek które wcieram w umyte włosy i czekam ok 20 min . Potem dokładnie spłukuję chłodną wodą a następie myję włosy szamponem i również spłukuję tylko ciepłą . Taką odżywkę stosuję raz w tygodniu . Jest rewelacyjna włosy są zdrowe , lśniące . Polecam 

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . Ja również mam wypróbowany sposób na super włosy . Używam do tego celu pół szklanki majonezu i 2 łyżeczki miodu mieszam i gotowe . Wcieram we włosy następnie zawijam w ręcznik lub czepek i czekam ok 30 min po czym spłukuję i myję szamponem . Po takiej odżywce włosy są pełne blasku nie przetłuszczają się jak również zapobiega powstawaniu łupieżu. 

Odpowiedział w Wrzesień 25, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.