Mam mały biust czy powiększenie będzie dobrym rozwiązaniem ?

Z powodu tak małego biustu źle się czuje i jest mi głupio jak widzę , że koleżanki mają o 3 lub 4 numery większe . Moja wielkość miseczki to A tak bym chciała posiadać przynajmniej DD. Wtedy to na pewno byłabym zadowolona i nikt by się nie nie wyśmiewał . Tylko słyszałam również , że za duży biust jest problemem dla kręgosłupa .

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witaj Noro . Wiem co czujesz , bo również rok temu również to było moim zmartwieniem . Myślałam tylko o powiększeniu biustu , ale problemem były pieniądze na operację . Postanowiłam , że się zapożyczę a będę miała powiększone . Tak też się stało i z miseczki AA zrobiła się G . Efekt jest rewelacyjny i nie jest prawdą , że się ma problem z kręgosłupem .  Nie żałuję decyzji powiększenia , ale takie zabiegi powinny być tańsze , bo w moim przypadku był to to koszt 12 tys . Bardzo długo będę spłacała , ale wolałam to zrobić niż całe życie żałować .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny . To super, że teraz jest taka możliwość powiększania piersi . Z moich obserwacji widzę , że co druga kobieta nie jest zadowolona ze swojego biustu , ale dzięki operacji wszystko może być łatwe . Moim problemem również jest za mały biust , ale również cena odstrasza która wynosi w moim mieście 8 tys , ale to wciąż ogromne pieniądze dla młodej osoby która nie pracuje . Na szczęście rodzice i babcia mi pożyczyli tak ogromną kwotę którą jak tylko pójdę do pracy będą im spłacać . Ja mając miseczkę B powiększyłam na E i teraz w zupełności mi wystarczy .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Noro . Trochę się dziwie , że się zastanawiasz . Ja na Twoim miejscu już bym była po powiększeniu i cieszyłabym się z efektów . Wiem o czym mówię , bo pół roku sama przeszłam operację i teraz już nie mam problemu z założeniem ubrań w których nie było widać biustu tylko deskę . Ja powiększyłam sobie na miseczkę DD , bo wydaje mi się odpowiednia do mojego wzrostu jak również , żeby nie mieć problemu z doborem biustonosza .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Jeśli chodzi o rozmiar piersi to jest problem . Chyba każda z nas chciałaby mieć piękne duże lub większe piersi . Ja również od kąt pamiętam to musiałam  chodzić w stanikach Typu  PUSH UP które powiększają piersi o jeden lub dwa rozmiary .  Tylko dla mnie to nie było rozwiązaniem  ja chciałam mieć na stałe i już nigdy nie udawać . Również postanowiłam się zapożyczyć a mieć  biust o jakim marzyłam . Mając rozmiar A powiększyłam do F . Pewnie niektórzy się zdziwią , ale taki rozmiar jest ok . Tak więc jeśli tylko macie się czuć źle i cały czas myśleć o tym to powinnyście zrobić .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Noro . Jeśli chodzi o moje zdanie to można sobie powiększać biust , ale do normalnych rozmiarów . Ja miałam rozmiar A i piersi zostały powiększone do rozmiaru C . Teraz jestem zadowolona , bo odpowiednie . Jeśli niektóre dziewczyny robiąc to powiększa do FF lub GG to potem są same na siebie złe . Mają problem z kupnem ubrań jak również z doborem biustonosza . Tak więc nie warto czasami robić czegoś co potem znowu będzie problemem .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.