Mam ochotę na przedłużenie rzęs , ale nie wiem czy to dobry pomysł ?

Ostatnio była u mnie koleżanka która wyglądała świetnie w tych przedłużonych rzęsach . Zastanawiam się , bo wydać 120 zł podobno na ok 3 tygodnie to nic fajnego .

Zapytał w Wrzesień 27, 2017 w Makijaż.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Wanes . Jeśli chodzi o mnie to nie chciałabym darmo przedłużanie , a co dopiero płacić za to taką kasę . Znam przypadek w którym dziewczyna była uczulona na klej i po ok 10 minutach miała ściągnięte i jeszcze płaciła za to . Dla tego uważam , że każdy powinien to dobrze przemyśleć  , bo to nie tylko kwestia finansowa , ale i zdrowotna .

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

W moim przypadku przedłużenie rzęs było pomyłką . Chodzę w okularach , ale nikt mi nie powiedział o możliwości zaczepiania rzęs o okulary . Tak właśnie było i efekt który miał trwać min . 3 tygodnie trwał 3 dni . Wydałam 169 zł jestem wściekła na tą Panią która nie wspomniała o takiej możliwości . Już nigdy nawet nie pomyślę o przedłużaniu i również odradzam , bo to tylko duży wydatek pieniędzy. 

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka Wanes . Zanim się zdecydujesz sprawdź wszystko dokładnie , bo to nie jest decyzja o kupieniu bułeczki za 30 gr , ale ogromny koszt jak dla mnie . W moim przypadku było wszystko dobrze do momentu zwykłego prysznica , bo nie powiedziano mi , aby uważać i nie moczyć rzęs . Byłam pewna , że one są mocne i co woda ma im zaszkodzić . Tak więc nie nacieszyłam się długo , bo po 4 dniach się odczepiły . Ja również zapłaciłam 120 zł i jestem rozczarowany , zła i jak słyszę , że ktoś chce to robić to staram się go odwieść , żeby nie był rozczarowany jak ja .

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Wanes . Ja jestem innego zdania jeśli chodzi o przedłużenie rzęs . Miałam robione już 3 razy i za każdym razem jestem zadowolona z efektu  . Zawsze mam przedłużone 1: 1 rzęsy są długie i super wyglądają , a jednocześnie budzą zachwyt mężczyzn i zazdrosnych kobiet . Najgorzej , że to trwa tak długo u mnie 2 godziny , ale najważniejszy jest efekt  . Moja kosmetyczka robi mi super , bo efekt utrzymuje się do 2 miesięcy za 180 zł to i tak opłacalne .

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Moim zdaniem to wszystko zależy na jaką kosmetyczkę trafimy . Ja dość dobrze trafiłam , bo zaczęliśmy od wywiadu przed zabiegiem , doborem rzęs , aby pasowały do kształtu twarzy i oka , a na koniec zaproponowała mi wykonanie 1:1 . To rozumiem i za taki zabieg nie żal mi zapłacić 160 zł . 

Odpowiedział w Wrzesień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.