Mam zamiar ściąć włosy na króciutko . Czy to dobry pomysł ?

Denerwuje mnie to ciągłe czesanie , nakładanie odżywek i dbanie , żeby włosy wyglądały w miarę przyzwoicie . Jak widzę kobiety z krótkimi włosami to nawet mi się podobają  , ale nie wiem czy w moim przypadku to będzie dobre rozwiązanie . Jak myślicie czy to dobry pomysł ?

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć . Ja również miałam rok temu ten problem , bo miałam dość długich włosów i wydawało mi się , że to dobry pomysł . Po wyjściu od fryzjerki byłam zrozpaczona jak ja wyglądam . Jak zaczęła mi  ścinać to nawet poczułam się fajnie , ale jednak popełniłam błąd . Nie pomyślałam , że wszystkie niedoskonałości związane z wyglądem twarzy tak będą widoczne . Moja cera od kiedy pamiętam miała trądzik i blizny które po nim powstały . Po ścięciu włosów to wszystko tak jest widoczne , że wstyd mi wychodzić na ulicę . Jeśli naprawdę zetniesz włosy to najpierw upewnij się czy to nie będzie potem Ci przeszkadzać . Ja czekam teraz na to , żeby włosy mi urosły i będę o nie dbała jak nigdy dotąd , ale na pewno nie zdecyduję się na takie krótkie. 

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . W moim przypadku krótkie włosy również nie przyniosły nic dobrego . Teraz wiem , że powinnam się doradzić fryzjerki czy takie włosy będą mi pasowały do twarzy . W dzień który miałam ścięte jeszcze było w miarę , ale na drugi dzień zaczęłam zauważać , że mój podbródek jest bardzo spiczasty i mam szeroką twarz na górze a wąską na dole . Bardzo źle się z tym czuję , bo widzę jak się na mnie ludzie gapią i nie można o tym zapomnieć . Do tego wszystkiego kształt mojej głowy jest nieregularny i to również dla mnie nie jest fajne . Zawsze tak jest , że chcemy mieć coś jak inni bo na kimś wygląda  super , ale niekoniecznie  nam pasuje . Moim zdaniem taką decyzję trzeba przemyśleć , bo włosy nie odrosną w ciągu miesiąca .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka Agness . Jak dla mnie krótkie włosy to idealne rozwiązanie jeśli chcesz się poczuć kobieco . Tak ścięte włosy podkreślają kształt głowy jak również odsłonięty kark . Od kilku lat zawsze ścinam na krótko i nie muszę się również martwić układaniem  . Teraz nie czekam kilku godzin , aby włosy wyschły trwa to chwilę. 

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Moim zdaniem dzięki krótkim włosom wygląda się poważnie i to jest dobre rozwiązanie jeśli mamy zamiar tak wyglądać . Ja osobiście jestem przekonana do krótkich włosów , bo  nie trzeba o nie tak dbać jak o długie , nie mam problemu z układaniem . Kiedyś miałam do pasa to ja ok 3 godzin poświęcałam na pielęgnację ich , a teraz chwila i są gotowe .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Hej dziewczyny . Mi się bardzo krótkie włosy podobają i również postanowiłam ściąć , ale niestety teraz jak zaczynają odrastać są oklapnięte i wyglądają okropnie . Zaczęłam nawet używać szamponu na objętość , ale niestety i to również nie pomogło , a to wszystko dlatego , ze moje włosy są bardzo cienkie . Teraz już nigdy się nie zdecyduje na tak krótkie będę tylko podcinała końcówki .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.