Mój chłopak ma dziecko czy ten związek ma szanse?

Od roku jestem z facetem który ma dziecko  2 letnią Nikol. Zastanawiam się czy ten związek ma szansę przetrwać i czy się uda.

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Paulo.Jeśli chcesz poznać moje zdanie to ono jest takie,że nigdy nie powinno się wiązać z facetem który ma dziecko z poprzedniego związku jak również jak mężczyzna jest po rozwodzie. Takie jest moje zdanie na ten temat,ale każdy robi jak uważa. Ja uważam,że na dłuższą metę nie      wytrzymacie ze sobą a jeszcze będziesz wychowywać dziecko innej kobiety z którą on może by chciał być z powrotem,ale ona go nie chce.

Odpowiedział w Lipiec 25, 2017.
Dodaj komentarz

Ja na pewno nie wiązałabym przyszłości z facetem który już ma bagaż życiowy w postaci dziecka i nie udanego związku. Zastanawiałaś się nad tym dlaczego go zostawiłam jaka jest przyczyna. Chciałabym znać prawdę jeśli gdyby była najgorsza .

Odpowiedział w Lipiec 25, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Paulo. Ciężka sprawa  z tym pytaniem. Jeśli chodzi o mnie to chyba bym zaryzykowała i spróbowałabym starać się tak,żeby nasz wspólny związek opierał się na miłości i szacunku. Myślę,że każdy zasługuje na szansę a on może akurat okazać się super facetem.

Odpowiedział w Lipiec 25, 2017.
Dodaj komentarz

 Cześć dziewczyny.Nie wiem dlaczego macie takie złe zdanie o samotnych facetach z dziećmi.Jeśli chodzi o mnie to jestem pełna podziwu dla takich ludzi,moim zdaniem to matka Nicoli powinna się czuć  jak ścierka,bo to ona zostawiła dziecko. Ja na miejscu Pauli nie zastanawiała bym  się nad tym tylko byłabym z nim na dobre i na złe.

Odpowiedział w Lipiec 25, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Paulo.Nie wiem czy będziesz brała pod uwagę nasze opinie,ale powiem Ci,że nawet się nie zastanawiaj tylko bądź z tym chłopakiem on na prawdę zasługuje na kogoś kto go na prawdę kocha,a jego dziecko z poprzedniego związku tylko pokazało jak dojrzałym jest mężczyzną dla którego rodzina jest najważniejsza. Dla tego nie zastanawiaj się tylko po prostu z nim bądź, i się kochajcie.

Odpowiedział w Lipiec 25, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.