Mój facet nie pracuje , ale chciałby mieć wszystko z górnej półki . Jak oduczyć go tego ?

Zawsze jak idziemy na zakupy to już wiem , że suma 200 zł to normalka . Zawsze tylko pyta się to chcesz tamto , ale ja nie kupuję rzeczy niepotrzebnie , ale on jak coś  zobaczy to już by kupił  . 

Zapytał w Październik 12, 2017 w Zakupy.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej Polaa . Dla mnie to coś nie tak , żeby facet nie pracował , a do tego chce mieć wszystko droższe . Ja nigdy bym nie dopuściła mało tego na pewno godziłabym go do pracy , a nawet sama mu znalazła . Ja rozwiązałabym to w ten sposób , że sama bym chodziła na zakupy jeśli taka sytuacja jest . 

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Reniu . Powiem  Ci , że to nie tak łatwo jak Ci się wydaje zrobić z osobą z którą się mieszka i przebywa na codzień . Ja również przez rok byłam w takiej sytuacji , ale nic z tym nie zrobiłam . Mój stosunek do niego zmienił się kiedy potrzebowaliśmy naprawdę większych pieniędzy , a wtedy nie mogłam już w ogóle liczyć . Podziękowałam mu za wspólny czas i kazałam się mu wyprowadzić . Teraz moje życie nabrało sensu , a wtedy tylko praca , gotowanie i zakupy , bo on zawsze się wymigiwał od gotowania i wszystko spadało na mnie . Teraz jestem sama i jest mi o wiele lepiej .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Witam dziewczyny . Miałam podobny przypadek , ale ja się wzięłam na sposób i zaczęłam wydzielać  mu pieniądze . Wypłacałam 100 zł i powiedziałam to ma Ci wystarczyć na 2 tygodnie rób tak , aby wystarczyło . Powiem Wam , że nauczył się w mądry sposób wydawać pieniądze szczególnie  , że również nie pracował .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Ja jak sobie pomyślę , że facet z którym mieszkałam miał dostęp do mojej karty bankowej to jest mi głupio i jestem taka . Jak mogłam się podprowadzić do takiej sytuacji , ale teraz na szczęście nie jestem z nim i odzyskałam swoją kartę i normalne życie . Ja również chodząc na zakupy robiłam tańsze , ale on zawsze mówił nie lubię tego , to mu nie smakuje wtedy ręce mi opadały , ale już się skończyło pogoniłam i mam spokój . Poloo może powinnaś pomyśleć o zakończeniu związku z takim facetem .

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Witam wszystkich . Wydaje mi się , że dokładnie wiedziałaś wcześniej , że  nie pracuje a teraz masz do niego pretensje . Jeśli tak Ci to przeszkadza to po prostu powinnaś z nim porozmawiać , że nie jesteś w stanie utrzymać was za jedną wypłatę . Może pójdzie do pracy , a jeśli nie to będzie musiał oszczędniej żyć , nie będzie innego wyjścia . 

Odpowiedział w Październik 12, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.