Mój facet unika zbliżenia . Zastanawiam się czy ma kogoś ? Jak to sprawdzić ?

Jesteśmy z sobą od roku . Na początku było super , ale od około 4 miesięcy unika mnie i nawet przeniósł się na inne łóżko . To mnie zastanawia czy już nie ma innego mięska .

Zapytał w Wrzesień 21, 2017 w Seks.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hejka . Ja na Twoim miejscu spytałabym wprost . Jeśli tak to niech się wynosi do niej , a nie wybrał sobie dobrą alternatywę do niej po jedno do Ciebie spanie , pranie i żywienie . Sama miałam taki przypadek więc wiem jak to działa . Jak się dowiedziałam to tego samego dnia wyrzuciłam go z domu jak stał . Myślał , że będzie miał dwa życia a tak się nie da . Jeśli ktoś zaczyna związek to powinien myśleć , że tutaj nie działa to mieć żonę i kochankę .

Odpowiedział w Wrzesień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Madio . Wiem jak się możesz czuć , bo również przechodziłam to samo tylko miałam męża . Któregoś dnia też postanowił spać w drugim pokoju , bo się nie wysypia i ja bardzo chrapię tak się tłumaczył , ale ja od razu wiedziałam . Zaczęłam sprawdzać ubrania jak prałam jaki mają zapach i czy nie ma ślady szminki lub błyszczyku . Wtedy  nic takiego nie zaobserwowałam , ale zaczęłam  przeglądać jego telefon sprawdziłam połączenia i esemesy . Nawet nie usunął esemesów w których wyznaje jej miłość  i życzy miłego dnia . Zrozumiałam , że to trwa już długo i nawet nie chcę jego tłumaczenia . Kazałam mu się wyprowadzić a na sprawie wsiąść winę na siebie . Tylko ja z mężem byłam po ślubie 10 lat, a wy jesteście niecały rok .

Odpowiedział w Wrzesień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Jeśli chodzi o mnie to nigdy nie ufam facetom , bo zostałam zdradzona 2 razy i teraz nie tylko jestem zakochana , ale i czujna . Mam doświadczenie i już nie dam się nabrać . Ja na samym początku dosadnie powiedziałam co myślę o zdradzie . Jednak i tak mnie to nie ominęło , ale szybko się zorientowałam . Poznał jakąś na FB i momentalnie się zakochał  i na drugi dzień umówił się na spotkanie . Miał pecha , bo się dowiedziałam i nie miał po co wracać do domu .

Odpowiedział w Wrzesień 21, 2017.
Dodaj komentarz

W naszym związku od początku mu nie ufałam i miałam rację . Byliśmy 3 lata i już nawet mi się oświadczył  , ale już miał romans z inną . Od czasu kiedy zamieszkaliśmy razem przez około pół roku sprawdzałam telefon potem zaprzestałam . Pewnego dnia zostawił go w domu i poszedł do pracy nie miałam zamiaru go sprawdzać , ale tylko zerknęłam i przeżyłam szok . Ta dziewczyna była w ciąży z nim . Nawet nie miałam siły z nim rozmawiać . Wiem na swoim przykładzie , że często trzeba sprawdzać telefon , komputer przeglądać pocztę oraz sprawdzać FB.

Odpowiedział w Wrzesień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Madia . Czasami zastanawiam się czy upilnujesz faceta ? Ja na swoim przykładzie wiem , że nawet kiedy sprawdzasz jego telefon . komputer i ubrania nie zawsze tego się dowiesz . Ja przez około rok nic nie podejrzewałam , ale pewnego dnia postanowiłam odwiedzić mamę na weekend i pojechałam sama . Mój mąż podobno się źle czuł . Jednak wróciłam dzień wcześniej to niestety , ale zastałam inną kobietę młodszą i bardziej atrakcyjniejszą może dla tego postanowił z nią się związać .

Odpowiedział w Wrzesień 21, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.