Moje kręcone włosy strasznie się łamią . Jak temu zapobiec ?

Jestem zaniepokojona , że ostatnio aż tak moje włosy się łamią . Dbam o włosy używam dobrego szamponu razem z odżywką , ale to nie pomaga . Jest sposób , aby zapobiec  tak dużej łamliwości ? 

Zapytał w Wrzesień 22, 2017 w Makijaż.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej Celino . Ja również spotkałam się z tym problemem , ale na szczęście fryzjerka podpowiedziała mi co powinnam używać w tej sytuacji . Od 4 miesięcy używam maski do włosów  Novex My Curls o pojemności 1000g który kosztuje 46 zł 68 gr która świetnie nawilża i jednocześnie zapobiega łamaniu się włosów kręconych . Jest również świetna jeśli ktoś ma włosy przesuszone . Dzięki zawartości olejków nawilża i nawadnia włosy dzięki temu loki stają się sprężyste  . Polecam 

Odpowiedział w Wrzesień 22, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Moim wyborem również jest maska do włosów  Loreal Curl Contour o pojemności 200 ml . Świetnie się sprawdza z włosami właśnie kręconymi . Po użyciu maski włosy są miękkie i błyszczące  , ale również loki nie tracą swojej sprężystości . Jest również droga , bo kosztuje 42 zł , ale wybór zawsze należy do Was . Jak dla mnie to spisuje się super .

Odpowiedział w Wrzesień 22, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka . Odżywki są z reguły drogie , ale nie wszyscy muszą ich używać . Jeśli komuś zależy na efektach i zadowolenia z włosów to i tak kupi . Ja mam odżywkę za 54 zł 500 ml nie jest źle . Novex  My Curls Leave In spełnia moje oczekiwania czyli nawilża i zapobiega łamaniu się włosów . Od kiedy jej używam moje włosy są nawilżone pełne wigoru i blasku , a łamliwość to przeszłość .

Odpowiedział w Wrzesień 22, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny . Ja nie kupuję tak drogich rzeczy , ale mogę Wam powiedzieć o swojej odżywce . Jest to Isana z Rossmanna  koszt to tylko 4 zł 99 gr za 300 ml . Jest super włosy są odżywione , nawilżone i pełne blasku a o  łamliwości zapomniałam .

Odpowiedział w Wrzesień 22, 2017.
Dodaj komentarz

Ja postawiłam na maskę  Kallos Cosmetics Aloe . Moim zdaniem świetnie się sprawdziła jeśli chodzi o łamliwość włosów i odbudowę zniszczonych . Włosy są odżywione , błyszczące po prostu kilka osób teraz mi zazdrości efektu i to za niewielkie pieniądze , bo koszt 1000 ml to jedyne 10 zł.

Odpowiedział w Wrzesień 22, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.