Moje uczucie do narzeczonego się wypaliło . Co teraz ? Powiedzieć mu to ?

Za 4 miesiące mamy termin ślubu , ale ja go nie chcę brać . Co teraz mam zrobić i jak to zniosą moim rodzice i Patryk . Źle się czuję z tym wszystkim nie mogę sobie miejsca znaleźć a dzień za dniem idzie . Muszę to powiedzieć  wcześniej , ale nie mam pojęcia jak to zrobić . Jak byście przeprowadzili taką rozmowę ?

Zapytał w Wrzesień 26, 2017 w Uczucia.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witaj Elu . Jestem w szoku , że dopiero się obudziłaś 4 miesiące przed . To na pewno będziesz musiała zrobić to szybciutko , bo jeśli rodzice nie będą chcieli Cię pod dachem to będziesz szukała innych rozwiązań . Tylko na pewno z Patrykiem powinnaś rozmawiać szczerze i długo . Pewnie nie będzie chciał słuchać tego , ale to Ty go najlepiej znasz i Twoim zadaniem będzie wytłumaczenie tego w taki sposób , aby zrozumiał Twoją decyzję i wybaczył Ci . 

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Powinnaś to zrobić i to jak najszybciej . Ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i wolałabym jednak wyjść za tego chłopaka jak zrobić wszystkim takie zaskoczenie . Nie mam pojęcia jacy są Twoi rodzice , ale moi to by mnie nie chcieli znać i na pewno nie miałabym gdzie mieszkać i wszystko od zera zaczynać . Spróbuj delikatnie podpytać rodziców co oni na taką sytuację by powiedzieli . Wiem jedno znam sama kilka małżeństw które jak brali ślub to że jest dziecko , ale po czasie się zakochiwali w sobie i było ok . Może w Waszym przypadku również może tak być .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Elu . Coś  mi się wydaje , że masz już  innego chłopaka i tak mówisz o tym wypaleniu uczuć , ale do Patryka . Jeśli tak jest jak podejrzewam to robisz błąd zamieniając chłopaka z którym spędziłaś kilka lat zamieniłaś na kogoś kogo jeszcze na pewno nie znasz i dłuższy czas potrwa  jak będziecie o sobie wiedzieli . Nie wiem ile masz masz lat , ale jeśli mogę Ci dać dobrą radę to moim zdaniem jest lepsze stare niż nowe . Teraz wiesz na czym stoisz , a potem co będziesz robić jaka Cię przyszłość czeka .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka Elu . Nie zazdroszczę Ci , ale w pewnym stopniu Cię rozumiem . Przecież to Twoje życie i szczęście jest najważniejsze  i tego trzeba się trzymać . Ja co prawda nie miałam takiej sytuacji , ale będzie wymagała sporo stresów jeśli chodzi o rozmowę z rodzicami i narzeczonym . Mam nadzieję , że nie zmienisz decyzji i wszystko się ułoży .  

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Elu . Nie powinnaś zwlekać tylko powiedzieć mu natychmiast , bo to jest coś nie do pomyślenia moim zdaniem . Nie chciałabym być na Twoim miejscu a w szczególności jak będziesz rozmawiała ze swoimi i narzeczonego rodzicami . Bo takie rzeczy spotyka się rzadko i ze słyszenia . Moim zdaniem powinnaś jednak wyjść za niego , a jeśli do roku uczucie nie powróci po prostu weźmiesz rozwód takie rozwiązanie jest lepsze niż odwoływać ślub .Ja tak bym zrobiła .

Odpowiedział w Wrzesień 26, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.