Najlepsza pozycja w trakcie sexu?

Nie mam jeszcze tak szerokiej wiedzy na ten temat i chciałaby się poradzić. Ja u Was to wygląda?

Zapytał w Lipiec 27, 2017 w Seks.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej. Jeśli chodzi o mnie i o partnera to wydaje mi się,że super pozycją jest misjonarka. Może to się wydawać ,że kobiety z lenistwa to lubią,ale to nie do końca prawda. Kobieta leży na plecach z rozchylonymi nogami a mężczyzna się kładzie między nogami partnerki. Jest to moim zdaniem pozycja komfortowa i naturalna dzięki niej mamy kontakt wzrokowy z partnerem. Dzięki bliskości ciał mamy większość intymność. Polecam

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Moją ulubioną pozycją jest Łyżeczka. Jest ona dobra na leniwy poranek.Kobieta kładzie się na bok mężczyzna tuż za nią wtulając się w nią. Dzięki takiemu kątowi penetracja odbywa się w sposób dokładniejszy,ręce są swobodne więc partner może swobodnie pieścić piersi i łechtaczkę. Dla nas sprawdza się idealnie.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Hej dziewczyny. Nie wiem czy próbowałyście na jeźdźca  moim zdaniem również jest świetna. Wtedy mamy kontrolę nad mężczyzną i to od nas zależy intensywność rytmy i jak długo będzie trwać. Partner leżący na plecach jest całkowicie poddany nam.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Moją ulubioną pozycją jest od tyłu. Lubię głębokie doznania jak również niezwykle silne bodźce dzięki czemu stymuluję pochwę do szybkiego orgazmu gdyż to tak jest punkt G. Jeśli nie próbowałaś to czas to zrobić. Powodzenia.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny. Świetną pozycją jest moim zdaniem pędzący rumak jest ona dobra dla kobiet które chcą zdominować  na czas zbliżenia. To Ty decydujesz jakie doznania mają Ci towarzyszyć. Mężczyzna cały czas patrzy się na mnie i może mnie pieścić. Ja oczywiście staram się ,żeby urozmaicać sobie pozycje jak również nie robię tego zawsze w łóżku,ale czasami mam ochotę zrobić to w nietypowych miejscach.

Odpowiedział w Lipiec 27, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.