Ostatnio zwrócono mi uwagę,że nie powinnam malować paznokci co o tym sądzicie?

Mam 35 lat i ostatnio byliśmy u rodziny mojego przyjaciela i jego siostra stwierdziła,że nie potrzebnie wydaję pieniądze na manicure.

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Hej Kryska. Nie wiem u kogo byłaś w gościach ,ale te osoby chyba są nie normalne skoro tak mówią.Nie rozumiem ludzi którzy tak do tego podchodzą,może powinnaś założyć chustkę na głowę i siedzieć w domu nie ubierając się i nie malując to chore.

Odpowiedział w Lipiec 25, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć. Ja na Twoim miejscu bym raczej nie była z tym facetem,bo wydaje mi się,że on za jakiś czas to samo będzie Ci mówił tylko na razie za krótko pewnie się znacie i jeszcze pewnie nie ma takiej odwagi. Trochę bym nad tym wszystkim pomyślała ,ale na pewno nie wzięłabym z nim ślubu.

Odpowiedział w Lipiec 25, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka wszystkim. Mnie również niepokoiła taka sytuacja i na pewno nie zostawiłabym tak tego.Na początek porozmawiałabym z przyjacielem,że nie podoba mi się to jak zostałam potraktowana a potem powiedzieć wprost jak Ci nie odpowiada to pa. Jeśli stwierdzi,że oni przesadzili będzie ok a jeśli nie to na pewno się z nim nie wiąż bo Twoje życie będzie podporządkowane tylko jemu.

Odpowiedział w Lipiec 25, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Kryska. Trochę Cię zmartwię,ale miałam identyczną sytuację tylko mi powiedziała to matka narzeczonego. Na początku było ok nic nie komentowała,ale od chwili kiedy mi się oświadczył zaczęła mi zwracać uwagę na temat makijażu.Kiedy nie byliśmy u nich potrafiła tak mi uprzykrzyć pobyt,że nie miałam ochoty tam jeździć. Nie pozwoliłam jednak by ktoś decydował o mnie jak mam chodzić  ubrana i czy się malować                                           

Odpowiedział w Lipiec 25, 2017.
Dodaj komentarz

Moim zdaniem malowanie paznokci to nic złego a wręcz przeciwnie każda powinna wyglądać super i jeśli tyko ma ochotę to powinna to robić jak najczęściej.Ja na szczęście w swojej rodzinie nie mam takich sytuacji,ale również nie pozwoliłabym na takie komentarze.                                                                                                                                                                           

Odpowiedział w Lipiec 25, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.