Płaski brzuch

Cześć,

słuchajcie do kilku miesięcy zmagam się z moim brzuchem, co robić, jak ćwiczyć żeby mieć płaski brzuch…pomocy!

Dodaj komentarz
4 Odpowiedź(i)

A co dokładnie robisz aby polepszyć wygląd swojego brzuszka? I jaki masz z nim konkretny problem? 

Słyszałam, że tak naprawdę na brzuch najlepiej jest ćwiczyć wszelakie kardio, bo to pomaga na spalanie ogólnie tłuszczu z ciała. Bieganie, rower, pływanie itp.

 

Odpowiedział w Sierpień 29, 2016.
Dodaj komentarz

Zgadzam się z tym, że trzeba dużo ćwiczyć cardio, bo dzięki temu angażujemy cały organizm. Z brzucha niestety jest najtrudniej zgubić dodatkowe kilogramy : ( ponoć brzuszki nie pomagają na spalanie tłuszczu, ale moja przyjaciółka kiedyś robiła tą osławioną 6 weidera i była bardzo zadowolona, mówiła, że dużo cm w pasie zgubiła 😛

Odpowiedział w Sierpień 29, 2016.
Dodaj komentarz

Długo miałam problem z odstającym brzuchem. Zawsze myślałam, że jestem po prostu spasiona. Co było najdziwniejsze, brzuch strasznie odstawał, niezależnie od tego ile ważyłam. Raz udało mi się nawet schudnąć 7 kilogramów i być na krawędzi odpowiedniego BMI (tzn. że jeszcze nie było zbyt niskie) nogi i ręce miałam chude, kości bioder i obojczyki jak u szkieletora, a brzuch dalej wydęty jak dziecko głodujące z Afryki. Pomogło dopiero porządne przyjrzenie się swojej diecie. Przestałam jeść rzeczy które sprawiały, że czułam się ciężko oraz zaczęłam jeść mniej i o bardziej regularnych godzinach.

Odpowiedział w Sierpień 29, 2016.
Dodaj komentarz

Aby cię nie wzdymało najlepiej jeśli odpuścisz sobie jedzenie wszelkich strączkowych roślin jak fasola, groch itp. Ponadto pamiętaj o odpowiedniej kolejności spożywania posiłków. Np. gdy masz schabowego z ziemniakami i surówką to powinnać najpierw zjeść surówkę, potem węglowodany (ziemniaki) i na końcu białko (schabowy). To tylko taki przykład, ale właśnie w takiej kolejności powinno się jeść poszczególne składniki, gdyż mają one różny czas trawienia. 

Odpowiedział w Sierpień 29, 2016.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.