Pomadka czy błyszczyk?

Zawsze się zastanawiam czym pomalować usta. Podoba mi się i błyszczyk i pomadka,ale nie będę nakładać obydwu na usta.

Dodaj komentarz
4 Odpowiedź(i)

Cześć. Moim zdaniem to zależy od nas co chcemy użyć. Ja osobiście wybieram błyszczyk Golden Rose Color Sensation Lipgloss jest on świetnym wykończeniem każdego makijażu jest to delikatny róż którego koszt to tylko 12.90.

Odpowiedział w Lipiec 26, 2017.
Dodaj komentarz

Hej kobietki.To zależy moim zdaniem od wieku w jakim jesteśmy,bo jak wiadomo nie w każdym wieku wszystko pasuje.Ja mam 30 lat i jak na razie wybieram błyszczyki a mianowicie Rimmel oh my closs oil nr.500 koszt to jedyne 9zł. Błyszczyk świetnie odżywia i nawilża usta.

Odpowiedział w Lipiec 26, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny.Dla mnie zawsze tylko ważne jest używanie pomadki.Pomadka od wieków jest symbolem klasy,kobiecości i stylu. To dzięki nim usta są nawilżone,delikatne oraz wygładzone. Pomadka Golden Rose jest super rozwiązaniem zarówno dla młodych dziewczyn jak i dojrzałych kobiet. Koszt również nie wielki,bo zaledwie 9.50zł.

Odpowiedział w Lipiec 26, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka wszystkim. Ja dość długo używałam błyszczyków,ale one są nie trwałe co do makijażu ust. Pewnego ranka pomyślała i kupiłam sobie szminkę Moisture Renev i od tego momentu polubiłam pomadki. Jej kolor sprawia uwodzicielskie usta,szminka ma w sobie  formułę z kolagenem i kwasem hialuronowy i peptydami.

Odpowiedział w Lipiec 26, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.