Postanowiłam,że zastosuję dietę owocowo – warzywną. Jak myślicie to dobry pomysł?

Ostatnio sporo przytyłam, a zależy mi na formie sprzed kilku miesięcy.Tylko nie wiem czy  taka dieta będzie dobra dla mojego organizmu.

Zapytał w Sierpień 8, 2017 w Dieta.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Magda. Miałam taki moment, że zwariowałam na temat takiej diety, ale uwierz mi nie warto. Ja osobiście nabawiłam się anemii, mięśnie nie były w stanie utrzymać mnie. To prawda efekt był świetny, ale kosztem zdrowia  moim zdaniem nie warto, bo dla kogo chcesz wyglądać super. Pomyśl o sobie zanim zaczniesz odchudzanie.

Odpowiedział w Sierpień 8, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Magdo. Nie wiem co Ci doradzić, ale ja stosowałam i również nie polecam takiej diety. Na początku to jakaś nowość ciągle jedzenie owoców i warzyw, ale po tygodniu masz już dość takich posiłków. Tak można schudnąć nawet 4 kg tygodniowo, ale czy warto potem odchorować. Ja myślałam na początku, że skoro to takie zdrowe produkty to co może się stać. Jednak dietetyczka uświadomiła mi, że organizm powinien przyjąć nie tylko owoce i warzywa, ale również sery, nabiał, mięso i wtedy można w prawidłowy sposób się odchudzać.

Odpowiedział w Sierpień 8, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć dziewczyny. Słyszałam o tej diecie to tzw dieta dr. Dąbrowskiej, ale nie wszyscy mogą ją stosować . Czytając o tej diecie nie uśmiecha mi się ją stosować, bo może naprawdę wyrządzić więcej złego niż dobrego. Ja osobiście nie zastosowałabym jej.

Odpowiedział w Sierpień 8, 2017.
Dodaj komentarz

Hejka dziewczyny. Ja około roku spróbowałam tę dietę dr. Dąbrowskiej i powiem, że nie polecam nikomu. Już na pierwszym etapie zauważyłam u siebie  różne niepokojące zachowania i organizm nie był w dobrej formie. Dotrwałam do 20 dnia dalej już odpuściłam sobie, żeby nie zaszkodzić sobie. Schudłam około 4 kg , ale teraz wiem nie warto. 

Odpowiedział w Sierpień 8, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim . Razem z siostrą postanowiłyśmy się odchudzić takim sposobem. Po 3 dniach mieliśmy już bóle głowy to było nieprzyjemne, ale miłym zaskoczeniem była super wyglądająca skóra na buzi która nie potrzebowała żadnego kremu ani balsamu. Po 2 tygodniach schudłyśmy po 6 kg i na tym zakończyłyśmy naszą przygodę z odchudzaniem.

Odpowiedział w Sierpień 8, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.