Za dwa tygodnie ślub a ja nie wiem czy go wsiąść.Okazuje się,że narzeczony ma dużo długów za alimenty.Co zrobić?

Moje życie runęło ok miesiąca temu.Z chwilą kiedy komornik zapukał do drzwi.Dowiedziałam się o nieślubnym dziecku i o długach sięgających ponad 50tys.złoych. To ,że nie będę spłacała to na pewno,ale czy mam odwołać ślub.

Zapytał w Kwiecień 27, 2017 w Ślub.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Sylwio.To jest decyzja na całe życie i naprawdę trzeba to dobrze przemyśleć.Nie wiem co Ci poradzić ,ale ja na twoim miejscu odwołałabym ten ślub i miałabym problem z głowy.

Odpowiedział w Kwiecień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Ja nie czekałabym nawet jednej minuty żeby być z nim.Dziewczyno całe życie przed Tobą a Ty chcesz na starcie je zniszczyć.Po pierwsze on nie jest nic wart a po drugie jest oszustem i kłamcą.Chyba myślał,że przed ślubem to nie wyjdzie i gdybyście nie mieli rozdzielności majątkowej to spłacałabyś jego długi.

Odpowiedział w Kwiecień 27, 2017.
Dodaj komentarz

 Hej. A ja myślę inaczej jak większość z was.Po prostu bym z nim porozmawiała jak to widzi rozwiązać i dla czego Cię oszukiwał.Jeśli zobaczysz ,że nic nie ściemnia tylko mówi prawdę to zaryzykuj jeśli go kochasz.Może wspólnie znajdziecie rozwiązanie tego problemu.Oczywiście decyzja należy do Ciebie.Pozdrawiam

Odpowiedział w Kwiecień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć.Dla mnie to temat trudny do podpowiedzi,ale powiem tak na swoim przykładzie wiem ,że trzeba od razu nie wchodzić w taki układ.U mnie było inaczej,bo po ślubie ok 2 lata dowiedziałam się o wszystkim .Musiałam szybko wsiąść rozwód,żeby nie płacić jego długów.I tak decyzje którą podejmiesz będzie do końca twojego życia.

Odpowiedział w Kwiecień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Sylwio.Ja wychodzę z założenia ,że każdy jest dorosły i odpowiada za siebie.Jeśli nie potrafił być dorosły wcześniej niech teraz pokaże na co go stać.Odradzałabym Ci za niego wyjść,bo wiąże się to z konsekwencjami wszystkimi.

Odpowiedział w Kwiecień 27, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.