Za miesiąc mamy ślub kościelny , a mój przyszły mąż oświadczył , że nie zamierza mieć dziecka . Co mam zrobić w takiej sytuacji ?

Jesteśmy z sobą od 3 lat i zawsze powtarzał , że kocha dzieci i chce mieć gromadkę . Byłam bardzo szczęśliwa , bo nie zostało dużo czasu do ślubu , a on mi wyjeżdża z takim tekstem . Co mam myśleć i robić ?

Zapytał w Październik 13, 2017 w Ślub.
Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Witaj Elu . To co napisałaś nie mogę sobie tego wyobrazić jak można nie chcieć mieć swojego dziecka . Przecież doskonale wiedział jakie to dla Ciebie ważne , a jednak to powiedział . Troszkę mnie to niepokoi , może ma romans z inną i chce się wycofać ze ślubu mówiąc , że nie chce mieć dziecka . Ja chyba na Twoim miejscu dałabym sobie spokój  ze ślubem i tym facetem .

Odpowiedział w Październik 13, 2017.
Dodaj komentarz

Nie mogę w to uwierzyć , że wyciął Ci taki numer . Nawet sobie nie potrafię wyobrazić jak bym zareagowała na taką wiadomość . Wiem też tyle , że skoro przez 3 lata było ok , że chce to co się zmieniło . Powinnaś z nim porozmawiać i dowiedzieć się co tak na prawdę jest główną przyczyną jego decyzji . Jeśli chcesz nadal za niego wyjść , bo moim zdaniem Wasze wspólne życie nie miałoby sensu . Takie jest moje zdanie na ten temat .

Odpowiedział w Październik 13, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć Elu . Może to nawet lepiej , że to stało się przed ślubem , a nie jak w niektórych przypadkach ślub a  za chwilę jest rozwód . Wiem doradzać każdy potrafi , ale to Twoje życie i decyzja jaką nie podejmiesz będzie tylko Twoja . Może po prostu on tak powiedział , bo chciał zobaczyć jak zareagujesz i czy  nie zmienisz zdania jeśli chodzi o Wasz związek . Ja również jestem zdania , że powinnaś z nim porozmawiać i upewnić się czy to , aby nie jego jakiś żart .

Odpowiedział w Październik 13, 2017.
Dodaj komentarz

Hejeczka dziedczyny . Jak dla mnie to ślubu nie powinno być . Ja nie chciałabym od niego żadnych wyjaśnień , bo moim zdaniem i tak by to nie przyniosło efektu . Myślę , że  powinnaś dać sobie spokój z tym facetem . Jeszcze Twoje życie się odmieni i będziesz mieć super męża i cudowne dzieci .

Odpowiedział w Październik 13, 2017.
Dodaj komentarz

Witacie . Mam taki sam przypadek  tylko , że moja siostra jednak jest ze swoim mężem który niestety również nie chce mieć dzieci . Dziwię  się jej , bo są już małżeństwem 9 lat i niestety nie mają dzieci . Rozmawiałam z siostrą i mówiłam , że dalsze życie z nim nie ma przyszłości i , żebym potem nie żałowała swojej decyzji. 

Odpowiedział w Październik 13, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.