Zakochałem się w żonie mojego brata.Co mam zrobić?

Od około roku mieszkam z bratem i jego żoną.Nie tak dawno zrozumiałem,że ją kocham i nie wiem co dalej.Wydaje mi się czasami również,że bratowa jest mną zainteresowana.

Dodaj komentarz
5 Odpowiedź(i)

Cześć Albert.Powiem Ci,że jeśli naprawdę kochasz ją to nic z tym nie rób.Zawsze wychodzę z założenia kochając kogoś nie wolno krzywdzić innych osób.Powinieneś wyprowadzić się od nich jak najszybciej a odwiedzać bardzo rzadko.

Odpowiedział w Maj 8, 2017.
Dodaj komentarz

Hej Albert.Moim zdaniem to trochę się może zauroczyłeś bratową.Jeśli jesteś z nimi cały czas to każdy mógłby sobie wyobrazić,że coś czuje do żony lub męża brata lub siostry.To dla tego,że nie masz dziewczyny pewnie i każda kobieta która jest w twoim otoczeniu w twoim myśleniu to ta wyjątkowa ją kocham.Zmień zamieszkanie a przekonasz się,że o bratowej nawet nie pomyślisz.

Odpowiedział w Maj 8, 2017.
Dodaj komentarz

Cześć wszystkim.Powiem Wam,że nie tylko Alberta ten problem dotyczy.Ja kiedyś również myślałam,że kocham szwagra i dowiedział się o tym.Na początku było miło,ale trwało to około pół roku i nigdy nie powiedział,że mnie kocha.To jest bardzo złe dla nas i osób których to dotyczy.Teraz nigdy tego bym nie zrobiła,ale byłam młodsza i głupsza.

Odpowiedział w Maj 8, 2017.
Dodaj komentarz

Nie zazdroszczę Ci takiego biegu sprawy.Ja mam dwie bratowe,ale nawet nie pomyślałbym o takich rzeczach.Nie obraź się ,ale jesteś chory nie potrafisz sobie znaleźć własnej dziewczyny tylko bratu chcesz rozbić rodzinę.Moja rada jest taka spakuj się i wyprowadź bardzo daleko.

Odpowiedział w Maj 8, 2017.
Dodaj komentarz

Witam.Pytanie nawet warte uwagi i pomoc jak najbardziej wskazana.Ja powiem tak nie robi się nigdy takich rzeczy.Czasami życie pisze inne scenariusze.U mnie również była taka sytuacja i powiem Ci najgorzej cierpiały dzieci które nie wiedziały o co chodzi.Jeśli poczytasz wszystkie odpowiedzi znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. 

Odpowiedział w Maj 8, 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.