Blog-KosmetykiBrak komentarzy

Wprawdzie kalendarzowa wiosna jest już od jakiegoś czasu, ale na tę prawdziwą jeszcze czekamy. Zdecydowanie szybciej pojawiła się na Instagramie, butach i sukienkach. Do trendu dołączyły także kosmetyki.

Wszystko za sprawą małej chińskiej firmy Kailijumei, która wypuściła serię pomadek do ust z zatopionymi prawdziwymi malutkimi kwiatkami. Wyglądają bajecznie! To zdecydowanie must have dla każdej księżniczki. Tym bardziej, że są zapakowane w piękne złote etui. Kwiatki są w różnych kolorach i każdy znajdzie małe cudo dla siebie.

Mimo przezroczystej żelowej barwy nałożone na usta pomadki zmieniają kolor pod wypływem PH skóry. Dopiero wtedy pokazują swoje prawdziwe kolory! Do wyboru jest kilka odcieni. Możemy wybierać od różowego, fioletowego, pomarańczowego po bardziej ekstrawaganckie – niebieskie i zielone.

Szminki w Chinach rozeszły się w błyskawicznym tempie. Tak dużym, że uruchomiono przedsprzedaż kolejnej kolekcji. Być może w przyszłości jedna z europejskich marek podchwyci pomysł i zaoferuje równie piękne pomadki.

Póki co żelkowe pomadki dostępne są na stronie producenta Kailijumei za około 18 dolarów. Na Allegro są dostępne w przedziale cenowym 30-60 zł. Nasze już są w drodze, a Ty skusisz się?

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz